NUTRIČNÍ PORADENSTVÍ

Naše nutriční poradenství není zaloźeno na přísném dodržování jídelničku. Našim cílem je vzdělávání a koučování klienta, který přebírá zodpovědnost za vlastní výsledky a postupně získává kompetenci nejen k jejich dosažení, ale především udržení. Pomáháme klientům najít řešení, která jim sedí a mohou je dlouhodobě aplikovat. Jen tak je možnése ve výživě dlouhodobě zlepšovat a dosahovat cílů.

4 týdny / 4 000,-

Dosáhněte optimálního zdraví s našimi experty na výživu

nutriční poradci

Mgr. JAN MARŠÁLEK

Hradec Králové

Jakmile jsem si v roce 2008 osvojil první dovednosti v MMA, snažil jsem se je ihned předávat dál. Od jsem začátku věděl, že jednou budu trenér, protože při učení ostatních jsem cítil energii a nadšení, jenž mi lidé vraceli zpět.

Bc. DANIEL JELÍNEK

Hradec Králové

Vystudoval jsem obor Sportovní a kondiční specialista na Vysoké škole tělesné výchovy a sportu PALESTRA v Praze. Během bakalářského studia jsem se prostřednictvím stáže připojil k organizaci Topatlet a asistoval při přípravě profesionálních MMA zápasníků v organizaci Reinders MMA. Dále jsem se v rámci studia podílel na přípravě a realizaci projektu Českého svazu ledního hokeje s názvem „Pojď hrát hokej!“, nebo jsem vedl pohybovou přípravu malých fotbalistů v kategorii U10.

PŘIDEJ SE K NÁM!