rEFERENCE

Dohromady nám pod rukama prošlo tisíce lidí.

Některé ze zkušeností a výsledků, kterých jsme společně dosáhli, si můžete přečíst níže. 

Co o nás říkají ostatní

David Dvořák

Trenéři: Jan Maršálek, Jiří Kilingr

S trenéry z TopAtlet spolupracuji od samotného založení této značky a kluky znám daleko déle. Na mé MMA kariéře se podílejí od roku 2009 a neustále mně mají co předat a kam mě posunout. Navštívil jsem spoustu světových nejmodernějších gymů s největšími hvězdami UFC. Viděl jsem, jak trénují a co dělají pro to, aby byli nejlepší. Vidět tohle ve světě mě vždy utvrdí v tom, že trenéři z TopAtlet jsou trenéři světového formátu a nikdy bych je nevyměnil, protože mě posouvají nejen jako sportovce, ale i jako člověka neustále kupředu.

Tereza Bledá

Trenér: Viktor Šebák

Viktor je mým silovým trenérem více než 2 roky. Přišla jsem k němu když jsem chtěla pomoci při rekonvalescenci po zranění. Díky jeho péči jsem nemusela podstoupit operaci a mohla se vrátit do tréninkového tempa. Uzpůsobuje tréninky mému sportu i fyzickým schopnostem a neustále se mohu díky tomu technicky i silově vyvíjet. Věnuje mi maximální péči a velmi mi sedí i po lidské stránce.

Matěj Kuzník

Trenér: Radek Rosa

S Radkem Rosou už nějakou dobu spolupracuji a musím říct, že svou práci dělá dobře a jde vidět, že ji miluje. Opravdu se o své klienty zajímá a spolupráce nekončí jen ve fitku. Hodně mi pomohl s rehabilitací po operaci kolene a má velkou zásluhu na mém návratu do vrcholového sportu.

Ondřej Machala

Trenér: Jan Maršálek, Jiří Kilingr, Daniel Jelínek

Nebudu lhát, po mé poslední operaci ramene už to pro mě bylo, hlavně psychicky, hodně náročné. Rozhodl jsem se dát však návratu k profesionálnímu hokeji poslední šanci a oslovit kluky z TopAtlet, aby mi s návratem na led pomohli. Podstoupil jsem téměř 5 měsíční program od počáteční rehabilitace až do plného zatížení letní přípravy a musím říci, že vizuální změny, kterých jsem za tu dobu dosáhl, jsou jen vedlejším efektem toho jak se nyní po fyzické stránce cítím. Rameni teď navíc po dlouhé době naplno věřím, což pro mě bylo nejdůležitější. Za to patří klukům velký dík!

Martin Bezděk

Trenér: Jiří Kilingr

S TopAtlet spolupracuji od roku 2021. Po fyzické stránce se cítím daleko lépe. Líbí se mi zejména individuální a komplexní přístup, pravidelná komunikace a pohotové řešení úprav v tréninkovém programu v případě nečekaných změn, které se v rámci mého sportu občas objevují (zranění, soustředění, závody aj.)

André Reinders

Chtěl jsem, aby součástí mého týmu byli trenéři, kteří jsou zapálení do svého oboru, kteří jsou progresivní a neustále se snaží zlepšovat nejen své svěřence, ale i sami sebe. Kluky z Topatlet tohle naprosto vystihuje. Dělají maximum pro to, aby tréninkové plány udělali na míru svým svěřencům a neustále je posouvali k lepším výkonům v jejich sportech. Na spolupráci jsem si nemohl vybrat lepší silové a kondiční trenéry.

PŘIDEJ SE K NÁM!