Radek rosa

Praha

Silovou přípravu jsem začal aktivně studovat a praktikovat už v roce 2010, kdy jsem účinkoval jako hráč rugby clubu Slavie Praha.
Licencovaným trenérem jsem se oficiálně stal roku 2018 po návratu z USA, kde jsem se nepřímo edukoval svým kolegou. Tentýž rok jsem své štěstí zkusil v bojových sportech, konkrétně MMA a později v boxu.

Zranění, nemoci a upřímné zhodnocení svých vizí ve sportu, moji krátkou kariéru sportovce ukončili. Začal jsem se více do detailu věnovat silově kondiční přípravě druhých a vyvracení mýtů v oblasti fitness. Dnes účinkuji jako jeden z trenérů v největším Československém MMA klubu Reinders MMA.Zkušenosti: Zejména příprava bojovníků, tenistů, fotbalistů a dalších sportovců. Mezi mé klienty patří lidé jako je Jakub Dohnal, Kelvin Soquessa, Dan Vinni, Petra Částková a další…

Vzdělání:
Mezi mé oblíbené autory patří Phil Daru, Cal Dietz, Dan Baker, Bred Schoenfeld či Alex Natura. Od většiny z nich jsem měl možnost absolvovat jejich edukační kurzy, číst vědecké publikace či knihy. Vzdělávání je věčný nekončící proces, a tak se moje ideály v trenérství a představy o dokonalém tréninku či pohybu mění každým rokem.

PŘIDEJ SE K NÁM!