DANIEL TOMANČÁK

Brno

Vždy jsem věděl, že chci pracovat ve sportovním prostředí. Jakmile jsem nastoupil na Fakultu sportovních studií v Brně, úplně mě pohltilo vzdělávání se v oblasti silově-kondičního tréninku. Nikdy jsem neměl ambice stát se vrcholovým sportovcem, ale rozhodl jsem se stát trenérem, který každému, kdo takový cíl má, dokáže pomoci.

Své znalosti jsem čerpal od zahraničích autorů jako je Phil Daru, Christian Thibaudeau a v neposlední řadě Conor Harris, který změnil můj pohled na biomechaniku člověka. Abych více nahlédl pod pokličku tréninku sportovců, v srpnu 2023 jsem absolvoval stáž u Radka Rosy, kde jsem měl možnost pracovat i se zápasníky z Reinders MMA. Dalším trenérem z české scény, který ovlivnil mou trenérskou filozofii byl Jarda Tobiška. S Jardou jsme v rámci konzultací a tréninků řešili témata jako je rehabilitace a návrat po zranění zpátky ke sportu či biomechanika pohybu.

Ve spolupráci s klienty se zaměřuji na osobní i on-line tréninky, v rámci kterých spolupracujeme na různých cílech. Nejčastěji jde o zlepšování sportovní výkonnosti nebo návrat k pohybu bez bolesti po zranění.

PŘIDEJ SE K NÁM!